مورد پین پاگ رکت پارچه

مورد پین پاگ رکت پارچه

جزئیات مورد مورد راکت پینگ پونگ پارچه به شرح زیر است: ماده: پارچه اندازه: 1 قطعه بسته لوگو: چاپ نوار راه راه: بله رنگ: قرمز (می توان سفارشی ) راه سفارشی: OEM و ODM

ارسال درخواستچت کن

1.بابک پین پنگ راکت مورد: عکس:

پارچه ping pong racket case.jpg

مورد 2kg racket ping pong مشخصات:

این موارد مورد استفاده در مورد رکت پینگ پنگ پارچه به شرح زیر است:
ماده: پارچه
اندازه: 1 قطعه بسته
لوگو: چاپ
نوار راه راه: بله
رنگ: قرمز (می توان سفارشی)
راه سفارشی: OEM و ODM


تور 3.Factory

پارچه پینگ پونگ racket case2_ jects .jpg


پارچه پینگ پنگ راکت case3_ jects .jpg


پارچه ping pong racket case.jpg


4. مزایا:

قیمت 1.Factory با طراحی سفارشی.

سفارش 2.Small پذیرفته شده است.

کنترل کیفیت 3. در هر فرایند

محصولات 4.Branded نیاز به مجوز دارند.

آزمون مواد اولیه 5.Raw

آزمایش 6.Pre تولید با بیش از 10000 بار حلق آویز برای اطمینان از کیفیت.

آموزش 5.Users:

قبل از استفاده لطفا کیسه بسته را حذف کنید.
لطفا این کارکنان بسته را از کودکان دور نگه دارید.

پوشش پوشش 6.Racket:

محصولات شرکت Legend Times co.، ltd دارای یک خط تولید برای پوشش های راکت (کیسه های راکت) است. محصولات ما شامل: راکت بدمینتون، روتکت تنیس، پوشش راکت تنیس روی میز و سایر انواع راکت، مانند تنیس روی ساحل، کیف چرمی ، و غیره.


7. معرفی کارخانه LEGEND TIMES GOLF

از سال 2004 تعهد ما به مشتریان ما، و تمایل ما برای تلاش برای برتری، پایه فرهنگ LEGEND TIME GOLF بوده است. ما از پیشرفت تکنولوژیکی محصولات گلف پشتیبانی می کنیم که از بالاترین استانداردهای بین المللی طراحی، ساخت، کیفیت و عملکرد بالاتر است. ما تلاش می کنیم از انتظارات مشتریانمان فراتر از محصولات با استفاده از آخرین طراحی و مواد و همچنین خدمات مشتریان فراتر برویم. ما با اهداف اخلاقی، صحیح و صادقانه کسب و کار را دنبال می کنیم.

کیسه گلف کامل و لوازم جانبی راه حل ما بازتابی از تعهد ما به مشتریان ما است. خطوط تولیدی گسترده ما همراه با تیم های فروش و پشتیبانی اختصاصی ما همچنان به پشتیبانی از نیازهای مختلف مشتریان ارزشمند ما ادامه می دهند. ما امیدواریم که بتوانید دقیقا همان چیزی را پیدا کنید که با GAME OF LEGEND TIME GOLF پیدا کرده اید و زمانی که شما انجام می دهید، تمام تیم LEGEND TIME آماده است تا نیازهای شما را برآورده کند.

LEGEND TIMES GOLF در سال 2004، بیش از 13 سال توسعه یافت، ما در حال ساخت یک رهبر بازاریابی هستیم. خط تولید شامل کیف پول گلف، headcover، کیسه های رچت و کالاهای ورزشی مرتبط است. LEGENDTIME GOLF دارای 5000 متر مربع پایه تولیدی با بیش از 200 پرسنل خسته کننده است، در سال 2017 ما 40000 قطعه گلف گلف تولید می کنیم و فروش فروش به 9.5 میلیون دلار می رسد.


Hot Tags: پارچه پینگ پنگ راکت مورد، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، خرید
محصولات مرتبط
پرس و جو